CZARTER BEZ PATENTU !!!

Oferujemy Państwu czarter jachtów bez patentu. Dzięki komfortowym łodziom motorowym – houseboat - om, którymi można pływać bez uprawnień turystyka mazurska zmieniła swoje oblicze. Dziś możecie Państwo zwiedzać najpiękniejsze zakątki Mazur śpiąc codziennie w innym miejscu bez konieczności ciągłego przeprowadzania się z hotelu do hotelu. Nasz pływający hotel to nowatorski pomysł na spędzanie aktywnych wakacji w bliskim kontakcie z naturą.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo jachty motorowe i żaglowe różnej wielkości i o zróżnicowanym standardzie.  Każdego roku poszerzamy naszą ofertę o nowe jachty, aby klienci mieli wybór oraz odpowiedni komfort pływania.
Urlop na jachtach to wspaniały pomysł zarówno dla zaawansowanych żeglarzy czy sterników, jak i rodzin z dziećmi oraz  dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z jachtingiem. Do zobaczenia na Mazurach !!!

 

Miło nam poinformować iż :
 
 
Z dniem 16 października 2010 roku, weszła w życie ustawa z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U. 2010 nr 127 poz. 857), która wprowadza zmiany w uprawnieniach do pływania motorowymi jachtami spacerowymi (houseboatami):
 
"...Nie wymaga posiadania dokumentu kwalifikacyjnego uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h. W przypadku jachtów przeznaczonych do najmu, uprawianie turystyki wodnej wymaga odbycia przez prowadzącego jacht szkolenia z zakresu bezpieczeństwa na wodzie..."